PLASTOVÉ OKNÁ

PLASTOVÉ DVERE

Dodávame kvalitné plastové dvere z nemeckého profilu Brügmann s vystužením z pozinkovanej pevnej oceli. Plastové dvere majú dvojstupňové dorazové tesnenie z vysokokvalitného zvuko- a tepelno-izolačného materiálu EPDM. Plastové dvere sú vybavené izolačným dvojsklom GUARDIAN ClimaGuardTMPremium alebo Top-Glass Ultra ThermofloatTM U=1,0 Wm2K. Dvere majú celoobvodové kovanie, mikroventiláciu, štrbinové vetranie, uzavretú výstuhu a poistky proti vypáčeniu.
PLASTOVÉ OKNÁ SALAMANDER

Plastové dvere HST portal

Bezbariérové riešenie balkónov, terás a bazénov… Portály (posuvné dvere) sú popri štandardnom celoobvodovom okennom kovaní systémy, ktoré umožnujú komfortnú manipuláciu s velkými dvernými elementmi vyrobenými na báze okenných profilov. Pri individuálnej výstavbe majú dvojkrídlové balkónové dvere velmi obmedzené použitie. Velmi casto nesplnajú požiadavku konecného užívatela vytvorit v urcitých miestnostiach väcšiu presklenú plochu, ktorú by bolo možné otvorit tak, aby priechodzí otvor bol co možno najširší alebo pri otvorení nezaberal vela vnútorného priestoru. Túto požiadavku riešia velmi úcelne a jednoducho posuvné dvere HST portal. V oblasti bezbariérových balkónových, resp. terasových dverí má HST portal velmi ojedinele a originálne riešenie. Posuvné HS portály sú urcené pre tažšie zasklenia a všade tam, kde architekt alebo konecný užívatel chce rýchlo, jednoducho a bezbariérovo otvorit presklennú stenu, ako napr. v lete medzi bazénom a vonkajšou terasou. Lahká obsluha, jednoduchost, úcelnost a spolahlivost týchto elementov je potvrdená už po niekolko rokov v praxi. Je len samozrejmé, že si tieto elementy nájdu cestu aj do Vášho domova.

PLASTOVÉ OKNÁ SALAMANDER

Plastové dvere vchodové GEALAN 8000 IQ

Pre frekventované vstupy rodinný domov, budov, vily ci domcekov ponúkame vchodové plastové dvere GEALAN 8000 IQ. V takomto prípade je však potrebné dbat na kvalitu i bezpecnost a dobre zvážit akú funkciu majú plastové dvere splnat. V tomto prípade je ideálne použitie zámku vyššej triedy a kvalitných pántov.
ŠTANDARDNÁ VÝBAVA VCHODOVÝCH DVERÍ 1 A 2 KRÍDLOVÝCH:
- Hrúbka profilu – 74 mm
- Šírka prof. kombinácie rám/krídlo 179 mm
- 2 mm výstuhy v krídle a ráme rezane na 45° pre zvýšenie statiky
- Vnútorné zváracie rohy v krídle pre maximálnu statiku a stabilitu
- Extrudovane tesnenie v ráme a vkladane v krídle
- Na krídle dolné štetinové tesnenie
- Masívne pánty SIMMONSWERK Siku 3D – 125 kg
- Hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom , Kovanie G – U ( 5 bodové R4 ovládané kluckou)
- Celokovové klucky FKS

PLASTOVÉ OKNÁ SALAMANDER

Plastové dvere vchodové EKONOLINE GEALAN 8000 IQ

Generácia okien bluEvolution 82 je optimálnou kombináciou inovatívnych technológií a osvedcenej tepelnej ochrany parametrov špecifických pre pasívne stavby. 6-komorová konštrukcia so stavebnou hlbkou 82 mm a sofistikované tesniace technológie, zarucujú optimálnu izoláciu a najlepšiu energetickú úcinnost BluEvolution 82 a tým úspory pri vykurovaní v porovnaní s nákladmi na ich nákup. Použité velkej vonkajšej komory úcinne zlepšuje vetranie a chladenie profilu v letných mesiacoch a ulahcuje odvodnenie.